ŠC  |   STŠ  |   SG  |   SESGŠ  |   VSŠ  |   MIC  |   IOD  |   ENG 

Učiteljski zbor in razredniki SESGŠ

 

oddelek

razrednik

nadomestni razredniki

1.

1.A

TOMAC STANOJEV, Polona

PETEK, Dnuška

2.

1.B + 1.GT

POVŠIČ, Miha

SEVER, Anin

3.

1.AA

JEMEC, Jana

OGRIZEK, Petra

4.

1.AT

ČERU, Maja

ERMAN, Terezija

5.

1.FA

GRAHEK, Andreja

ZAZVONIL, Luka

6.

1.FB

LAZAR, Špela

JEMEC, Jana

7.

1.GA + 1.GB - komb.

KOLAR, Živa

PERKO, Vida

8.

1.GG

PETRIČ, Franc

ŽELEZINGER, Nina

9.

1.ETPTI + 1.GTPTI – komb.

FUCHS, Darja

KRANJC POREDOŠ, Bea

10.

2.A

HREN, Lidija

ČIMŽAR, Marinka

11.

2.B + 2.GT – komb.

BRUMEN, Damjan

TOMAC STANOJEV, P.

12.

2.AA + 2.AT

JURGELE, Ana

JENSTERLE, Alenka

13.

2.FA

ŠPEHAR, Vesna

VIDMAR, Irena

14.

2.GA + 2.GB  - komb.

ZAZVONIL, Luka

VERBIČ, Joža

15.

2.GG

BOŽIČ OGRIN, Tatjana

KAVČIČ, Boštjan

16.

2.ETPTI + 2.GTPTI – komb.

VIDMAR, Irena

BOŽIČ OGRIN, Tatjana

17.

3.A + 3.GT – komb.

HLADNIK, Nina

PRIMOŽIČ, Joža

18.

3.AA + 3.AT – komb.

POTOČNIK, Merjeta

JURGELE, Ana

19.

3.FA

ZDUJIĆ, Mira

MILOVANOVIĆ, Milena

20.

3.FB

KRANJC POREDOŠ, Bea

FUCHS, Darja

21.

3.GA + 3.GB – komb.

LONČAR, Irena

KOLAR, Živa

22.

4.A + 4.GT – komb.

ŠMID, Bojan

KOŠNIK, Darja

23.

APT

JAZBEC, Ljubomira

ČERNILEC, Janez

Učiteljski zbor

Zap. št.

Priimek

Ime

1.

ALIČ

Anton

2.

BELOVIČ

Lara

3.

BOŽIČ OGRIN

Tatjana

4.

BRUMEN

Damjan

5.

ČERNILEC

Janez

6.

ČERU

Maja

7.

ČIMŽAR

Marinka

8.

DULMIN

Nika

9.

ERMAN

Terezija

10.

FUCHS

Darja

11.

GRAHEK

Andrejka

12.

HAJDAROVIČ

Sanela

13.

HEGLER

Metka

14.

HLADNIK

Nina

15.

HREN

Lidija

16.

JAZBEC

Ljubomira

17.

JEMEC

Jana

18.

JENSTERLE

Alenka

19.

JOŠT

Gabrijela

20.

JURGELE

Ana

21.

KANSKY

Domen

22.

KAVČIČ

Boštjan

23.

KOLAR

Živa

24.

KOŠNIK

Darja

25.

KRANJC POREDOŠ

Bea

26.

LAZAR

Špela

27.

LONČAR

Irena

28.

MILOVANOVIĆ

Milena

29.

OGRIZEK

Petra

30.

PERKO

Vida

31.

PETEK

Dnuška

32.

PETRIČ

Franc

33.

PODBEVŠEK SAJEVIC

Tatjana

34.

POTOČNIK

Marjeta

35.

POVŠIČ

Miha

36.

PREVC

Julijana

37.

PRIMOŽIČ

Jožica

38.

SELIŠKAR

Mojca

39.

SEVER

Anin

40.

ŠMID

Bojan

41.

ŠMID

Nada

42.

ŠPEHAR

Lena Vesna

43.

TOMAC STANOJEV

Polonca

44.

VERBIČ

Jože

45.

VIDMAR

Irena

46.

ZAZVONIL

Luka

47.

ZEC

Sandra

48.

ZDUJIĆ

Mira

Učitelji, ki dopolnjujejo učno obveznost na SESGŠ

49.

BREZAR

Vera

50.

GRMEK

Alenka

51.

ILIĆ

Milena

52.

JARC

Olga

53.

JESENKO

Gusty

54.

ZUPANEC

Janez

55.

ŽELEZINGER

Nina

julij 2019
ptsčpsn
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

rss  facebook

office-365-cloud


PROJEKT OBJEM O kofja Loka Mesto

 

logo-Ekosola

 

 

Spoštovani obiskovalec. Naše spletne strani uporabljajo piškotke. Pravno obvestilo

  Sprejemam piškotke.
EU Cookie Directive Module Information