ŠC  |   STŠ  |   SG  |   SESGŠ  |   VSŠ  |   MIC  |   IOD  |   ENG 

Strokovni delavci Strokovne gimnazije ŠC Kranj

1. mag. Marko Arnež učitelj splošnih predmetov marko.arnez@sckr.si
2. Andreja Bešter učiteljica splošnih predmetov andreja.bester@sckr.si
3. Vera Brezar laborantka vera.brezar@sckr.si
4. Dragica Debeljak učiteljica splošnih predmetov dragica.debeljak@sckr.si
5. Romana Debeljak knjižničarka romana.debeljak@sckr.si
6. mag. Lidija Goljat Prelogar ravnateljica SG lidija.goljat.prelogar@sckr.si
7. Alenka Jelovčan učiteljica strokovnih predmetov alenka.jelovcan@sckr.si
8. Vlasta Jemec učiteljica splošnih predmetov vlasta.jemec@sckr.si
9. Karmen Kanalec svetovalna delavka karmen.kanalec@sckr.si
10. Jerca Kebe učiteljica splošnih predmetov jerca.kebe@sckr.si
11. Simona Kert učiteljica splošnih predmetov simona.kert@sckr.si
12. Darija Kramarič učiteljica splošnih predmetov darija.kramaric@sckr.si
13. Matej Lavtižar učitelj splošnih predmetov matej.lavtizar@sckr.si
14. Andrej Starman predavatelj višje šole andrej.starman@sckr.si
15. Gašper Strniša učitelj strokovnih predmetov gasper.strnisa@sckr.si
16. Ivanka Toman učiteljica splošnih predmetov ivanka.toman@sckr.si
17. Goran Vujović učitelj splošnih predmetov goran.vujovic@sckr.si
18. Tatjana Zupan učiteljica splošnih predmetov tatjana.zupan@sckr.si
19. Janez Zupanec učitelj splošnih predmetov janez.zupanec@sckr.si

www.facebook.com/SG.SCKR   www.instagram.com/sg.sckr   www.youtube.com

junij 2019
ptsčpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

office-365-cloud eduroam inovativna-pedagogika podjetnost-v-gimnaziji

Spoštovani obiskovalec. Naše spletne strani uporabljajo piškotke. Pravno obvestilo

  Sprejemam piškotke.
EU Cookie Directive Module Information